Umarız kısa sürecek bir ara veriyoruz…

“Türkiye’de raw beslenme akımının öncüsü olmak gibi zorlu bir sorumluluk üstlendik. Başladığımız günden beri işimizi hakkıyla yapabilmek için deli gibi çalıştık, bütün kitapları okuduk, kendimizi ve ekibimizi sürekli okuduklarımızla ve konunun uzmanlarıyla eğittik.

Süreç içinde üzülerek anladık ki sandığımızdan da zor bir işe soyunmuşuz. Çoğu kişinin sağlıklı olma anlayışı zayıf olmakmış, sağlığı bozulmadan sağlığa yatırım yapmak isteyen çok azmış.

Geldiğimiz noktada, her şeyden önce ticari nedenlerle bir ara vermek zorundayız. Paketli ürün ve yemek yapmayı, bir çıkış yolu bulana kadar bırakacağız. Ama marka fikrimiz ve arayışlarımız devam edecek. Web sitemiz atelierraw.com adresinde yazılarımız ve raw mutfak için gerekli malzemelerin satışı da devam edecek.

Sağlık için çiğ beslenmenin önemini anlayan, bizi hayatına dahil eden ve destekleyen herkese çok teşekkür ederiz. Yakında eskisinden de daha heyecan ve ilham verici çözümlerle, yeniden buluşmak dileğiyle… Şimdilik hoşçakalın, beslenmenize dikkat edin, sağlıklı ve mutlu kalın.

Atölye kapanış tarihleri: Atelier Raw Kapanış: 23 Haziran Cuma
Online Paketli Satış Son: 14 Temmuz Cuma”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir