1. İşbu Gizlilik Sözleşmesi, şirket merkezi Fecri Ebcioğlu Sokak No.3 Etiler Beşiktaş 34340 İstanbul olan Atelier Raw Gıda Turizm Org. San. ve Tic. A.Ş. (“Atelier Raw”) ile atelierraw.com (“Site”) internet sitesi üyesi (“Üye”) arasında aşağıdaki şartlarda akdedilmiştir.
  2. Site, Üye’ye daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgileri (isim, doğum tarihi, iletişim adresi, T.C. kimlik numarası, e-posta adresi vb.) talep etmektedir.
    Bunun dışında, Atelier Raw, Site’den ürün veya hizmet satın alan Üye’lerin yukarıda sayılan bilgiler dışında, satın alma işlemine ilişkin olarak ve Site’deki faaliyetlerine istinaden bazı bilgileri (kargo, fatura bilgileri veya bir ürünü satın almak veya kargo etmek için sağlamış olan diğer bilgiler; Site üzerinden yapılan yazışmalar, geri bildirimler, Atelier Raw’a gönderilen mesajlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) Atelier Raw hizmetlerini sağlamak amacıyla kaydedebilir ve/veya ilgili üçüncü kişiler ile paylaşabilir.
  3. Ayrıca, Atelier Raw, Üye’nin Site’deki faaliyetlerine ilişkin bilgisayar/donanım ve bağlantı bilgileri, sayfa görüntüleme istatistikleri, sayfaya gelen ve gidilen trafik bilgileri, ad data/reklam yayınları ile ilgili veriler, IP adresleri ve standart web log bilgisi/standart web günlüğü bilgileri dahil, Üye’nin Site’yi ziyaret etmesinden ve Atelier Raw hizmetlerini kullanmasından, içerik ve reklamlar ile etkileşiminden doğan diğer bilgiler; demografik ve navigasyon verileri gibi diğer şirketlerden alınan bilgiler; üçüncü kişilerden sağlanan ek bilgiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere söz konusu bilgileri hizmet ve içerikleri kişiselleştirmek, ölçmek ve geliştirmek, pazarlama, tanıtım, bilgilendirme ve Atelier Raw hizmetlerini sağlamak amacıyla kaydedebilir ve/veya ilgili üçüncü kişiler ile paylaşabilir.
  4. Buna ek olarak, Atelier Raw, yukarıdaki maddelerde belirtilen Üye ve kullanıcı bilgilerini satış süreçlerinin sorunsuz işlemesi için kullanıcı desteğini ve hizmetleri sağlamak; uyuşmazlıkları ve sitedeki sorunları çözümlemek; kanuna aykırı faaliyetleri önlemek, bulmak ve araştırmak ve Kullanım Şartları ve Üyelik Sözleşmesi’ni uygulamak amacıyla kullanabilir ve/veya üçüncü kişiler ile paylaşabilir.
  5. Site üzerinden gerçekleştirlen satın almalar, PCI-DSS sertifikası ile faaliyet gösteren Iyzico sistemi (veya benzeri bir sanal post hizmeti) üzerinden gerçekleştirilmekte olup, Atelier Raw herhangi bir kredi kartı bilgisi veya benzer finansal bilgiyi saklamamaktadır.
  6. Üye olup ve ticari iletişime onay verildiği andan itibaren, aksi talep edilmedikçe, günlük ve haftalık bilgilendirme e-postaları, Üye’nin e-posta adresine gönderilecektir. Üye, dilediği zaman bu e-postalara ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkını haizdir.
  7. Üye, işbu Sözleşme çerçevesinde Atelier Raw ile paylaştığı tüm kişisel bilgilerin ve verdiği onay ve rızaların, ileride oluşturulacak bir Atelier Raw uygulaması çerçevesinde de kullanabilmesine, işlenebilmesine ve depolanabilmesine rıza göstermektedir.
  8. Atelier Raw, Üye’den kayıtlı olduğu sürece topladığı bilgileri, Üye’nin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadır. Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
  9. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için info@atelierraw.com adresine email gönderebilir veya 0212 265 8485’den bizi arayabilirsiniz.